Pazartesi , 12 Eylül 2016
Son Dakika
Anasayfa » Makale » İnanmadan hiçbir şey başaramazsın!
İnanmadan hiçbir şey başaramazsın!

İnanmadan hiçbir şey başaramazsın!

İnanmadığın hiçbir şey de başarılı olamazsın, önce sen inanacaksın ve inandırmak için çaba göstereceksin. Futbolda böyle birşeydir. Başarılı olmak için yüreğini ortaya koyacak takım olacak, kazanma isteği olan sporcuların olacak ve herşeyin para olmadığını, giydiğin formanın geçmişini kimleri temsil ettiğini bileceksin. Bunun bilincinde olursa insan neler yapabileceğini de ortaya koymuş olur.

O kadar seyircinin hangi zorluklar içinde bizleri yanlız bırakmadığı aşikâr değil mi? Gencecik seyircilerin bir saniye bile durmadan tezahürat yapmaları, bizlere ne kadar inandıklarını göstermiyor mu? İşte bunları düşünerek temsil ettiğimiz bir halkın formasını giydiğimizi unutmadan; o halkın haksızlığa uğradığını ve sevinçlerine biz Diyarbakırspor sporcuları olarak o kadim şehire sevinç yaşata bilirsek ne güzel olur.

Inanalım sadece inandıralım, bu kadim şehirin insanlarının başını dik tutalım. Kazanmak için yüreğimizi bir 90 dakika daha ortaya koyalım. Hiç bir söylentiyi duymayalım. Başaralım bir üst lige çıkmayı. Ne olursunuz gençler kendinize söz verin ve bu takımı çıkarın artık.. Afiyet olsun Menemen yiyin, ne olmuş yani bu günde böyle olsun; başarılar.

Fehmi Kalender

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Testa Rossa Diyarbakır