Çarşamba , 14 Eylül 2016
Son Dakika
Anasayfa » Etiket Arşivi: karakol

Etiket Arşivi: karakol

Karakol yapımı durmalı!

karakol-yapimi-protesto

Çözüm sürecine destek olmak ve bölgedeki iş olanaklarını incelemek üzere bölgede bulunan Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Diyarbakır Ticaret Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Salihli TSO Başkanı İbrahim Yüksel, Meclis Başkanı Süleyman Oral ve meclis üyelerini, DTSO Meclis Başkanı Celalettin Birtane, DTSO Başkan Yardımcıları Metin Aslan ve Mesut Altın ile yönetim kurulu üyeleri karşıladı. “Karakol inşaatları durdurulmalıdır” Salihli Ticaret ve Sanayi ... Devamını Oku »

Tunceli’de Karakol Baskını

tunceli-karakol-baskin

Tunceli’nin Ovacık İlçesi Kuşluca Jandarma Karakolu’na PKK’lılar uzun namlulu silahlarla saldırı düzenledi. Askerlerin karşılık vermesiyle çıkan çatışmada ölen ya da yaralanan olmadı. Ovacık’ın Kuşluca Köyü’nde yapımı tamamlanmak üzere olan Kuşluca Jandarma Karakolu’na saat 18.30 sıralarında PKK’lı kalabalık bir grup, önce karakolun koruma kulelerine ateş açtı. PKK’lılar ardından iki farklı noktadan karakolu ateş açtılar. Karakoldaki askerlerin anında karşılık vermesiyle yaklaşık 15 ... Devamını Oku »

Diyarbakır Lice’de büyük gerginlik!

diyarbakir-lice-olay

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde karakol inşa edildiğini öne süren bir grup izinsiz gösteri yaptı. Çıkan olaylarda yaralanan göstericilerden ikisi hayatını kaybetti. Öte yandan PKK Tunceli’nin Ovacık İlçesinde Kuşluca Jandarma Karakolu’na uzun namlulu silahlarla saldırdı. Askerlerin karşılık vermesiyle çıkan çatışmada ölen yada yaralanan olmadığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, ilçede karakol inşa edildiğini ileri sürerek izinsiz gösteri yapan grubun, el yapımı ses bombası, ... Devamını Oku »

Testa Rossa Diyarbakır