Çarşamba , 14 Eylül 2016
Son Dakika
Anasayfa » Etiket Arşivi: bayrak

Etiket Arşivi: bayrak

GAP Gazeteciler Birliğinden Kınama!

gap-gazeteciler-birligi

Bölgesel GAP Gazeteciler Birliği Cemiyeti Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Diyarbakır Lice’de askeri birlikte gönderden bayrak indirilmesine sert tepki göstererek, “Bayrağa el uzatanların ellerini kırmasını da biliriz” dedi. GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Türk bayrağının indirilmesini şiddetle kınadığını belirterek, bölgede huzur ve istikrar istemeyen bazı karanlık odakların kirli ellerini çekmesi gerektiğini aksi halde o elleri kıracaklarını ifade ... Devamını Oku »

“Cehennem Oyunu” Tarık Demirkan

bayrak-indirme

Şimdi her şeyi bir yana bırakarak düşünün. Duygularınızı yatıştırın, sadece mantık yürütün. Bir ülkede, yıllarca savaşın sürdüğü topraklarda, sıradan bir sivil, askeri bir garnizona girebilir mi? Herkesin gözleri önünde bayrak direğine tırmanabilir mi? Bu ülkede hemen herkesin dokunulmazlığı üzerine mutabakata vardığı bayrağı oradan indirebilir mi? Haydi birileri buna cüret etti diyelim, ki elbette vardır bunu yapmak isteyenler, ama buna izin ... Devamını Oku »

Savcılıktan Bayrak Soruşturması!

diyarbakir-bayrak

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, Diyarbakır 2’nci Hava Kuvvet Komutanlığında bulunan direkteki Türk Bayrağının bir gösterici tarafından indirilmesiyle ilgili soruşturma başlattı. Lice ilçesinde önceki gün meydana gelen izinsiz gösterilerde hayatını kaybeden Ramazan Baran’ın cenazesinin mezarlığa götürülüşü sırasında yüzü kapalı bir göstericinin 2’nci Hava Kuvvet Komutanlığında bulunan direkteki Türk Bayrağını indirmesine ilişkin Cumhuriyet Savcılığınca soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında, bayrağı indiren göstericinin kimliğinin tespit ... Devamını Oku »

Testa Rossa Diyarbakır