Pazar , 28 Ağustos 2016
Son Dakika
Anasayfa » Bölge » GAP Gazeteciler Birliğinden Kınama!
GAP Gazeteciler Birliğinden Kınama!

GAP Gazeteciler Birliğinden Kınama!

Bölgesel GAP Gazeteciler Birliği Cemiyeti Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Diyarbakır Lice’de askeri birlikte gönderden bayrak indirilmesine sert tepki göstererek, “Bayrağa el uzatanların ellerini kırmasını da biliriz” dedi.

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Türk bayrağının indirilmesini şiddetle kınadığını belirterek, bölgede huzur ve istikrar istemeyen bazı karanlık odakların kirli ellerini çekmesi gerektiğini aksi halde o elleri kıracaklarını ifade etti.

Zeynel Abidin Kıymaz açıklamasında şunları söyledi:

“Milletimizin sabrı deneniyor. Türkiye’nin sembolü ve onuru ay yıldızlı bayraktır. Bunu indirmeye cüret gösterenler en ağır bir şekilde karşılığını bulmalıdır. Bu ülke bir Türk yurdu olarak varlığını sürdürecektir ve bu ülkede hainler olduğu müddetçe milletini, devletini, bayrağını, mukaddesatını savunan bizler de var olacağız. Bölgemizdeki istikrarı bozmaya çalışan bir grup zavallılar sinsi emellerine ulaşamayacaklardır. Bölgede görev yapan basın emekçileri ve camiası olarak kargaşadan, kavgadan ve kaostan beslenenleri nefret ve şiddetle kınıyoruz.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Testa Rossa Diyarbakır